Інноваційні енергозберігаючі блоки AEROC

Даруємо клей!

В період с 04.03.201 р. по 31.03.2017 р при купівлі газобетонних блоків AEROC D300 клей в подарунок

Тришаровий енергоефективний блок

Інноваційний стіновий блок з високими енергозберігаючими властивостями для будівництва зовнішніх несучих стін Детальніше

Проекти котеджів з газобетону

Побудувати теплий і затишний будинок - просто і недорого! Наша компанія має розробки Детальніше

Інструкція користувача

Що потрібно знати про роботу з газобетоном. Практичний посібник, розроблений нашими фахівцями, Детальніше

Відеоматериали

Компанія Аерок розробила і випустила на ринок інноваційний продукт - стіновий блок D300. Детальніше
  • 1

Переваги

2znaki Мікроклімат
Газобетон є штучним каменем з рівномірно розподіленими порами - комірками. Завдяки комірковій структурі чудово утримує тепло всередині приміщення, полегшуючи його обігрів, при цьому теплоізоляційні властивості стін з пористого бетону в 3 - 5 разів вище, ніж у цегли і в 8 разів вище, ніж у важкого бетону при однакових температурних умовах.
2znaki Пожежна безпека
Ніздрюватий бетон відноситься до пожежобезпечних матеріалів: він не горить, не виділяє токсичних компонентів, перешкоджає поширенню вогню під час пожежі. Будинки, побудовані з ніздрюватого бетону, не згоряють, їх конструкції залишаються в незмінному вигляді і для усунення наслідків пожежі потрібно лише оновлення внутрішнього оздоблення. Будівельні елементи з ніздрюватого бетону задовольняють будь-які класи по вогнестійкості.
2znaki Легко піддається обробці
Легко піддається обробці. Ніздрюватий бетон легкий і чудово оброблюється, наче дерево. Він пиляється, свердлиться, стружиться і фрезерується будь-яким ріжучим інструментом. У ньому легко можна влаштовувати різні кріплення і виконувати проводку. Реалізовувати самі хитромудрі архітектурні рішення - арки, колони, каміни та ін.
2znaki Екологія
Ніздрюватий бетон виготовляють з вапна, цементу, піску і води. Це - традиційні сировинні матеріали, які не містять шкідливих домішок. При твердінні бетону в автоклаві в середовищі насиченої пари при температурі 175-185 0С навіть випадково потрапили органічні домішки вигорають і випаровуються. Тому укладені в будівлі вироби не є носіями шкідливих компонентів і не виділяють їх в період експлуатації під впливом вологи, температури, навколишнього середовища.
2znaki Легка вага
Газобетон - легкий будівельний матеріал, об'ємна вага якого може варіюватися в діапазоні від 300 до 1200 кг / м3. Однак в даний час, з огляду на комплексні вимоги до сучасних будівельних матеріалів, перш за все по теплопровідності, оптимально випускати ніздрюваті бетони з мінімальною об'ємною вагою 400-600 кг / м3.
2znaki Енергозбереження
З AEROC можна побудувати теплу зовнішню стіну без використання додаткової теплоізоляції, що відповідає вимогам по енергоефективності будівель. Повітронепроникна завдяки закритим порам стіна значно скоротить витрату енергії на опалення.

Новини

  • Компания AEROC, в сотрудничестве с компанией Брик Трейд, ООО примет участие в весенней строительной выставке InterBuildExpo – 2016. Традиционное отраслевое мероприятие будет проходить в Выставочном центре "КИЕВЭКСПОПЛАЗА" с 29 марта по 01 апреля 2017 г. Приглашаем посетить наш стенд, ознакомится с продукцией, получить ответы на вопросы о продукции, пообщаться с представителями компании. Приглашение действует для бесплатного прохода на выставку в…
  • Стартувала сезонна акція "Клей в подарунок"! В період з 04 березня по 31 березня 2017 р. при купівлі газобетону AEROC щільністю  D300 - Ви отримуєте клей у Подарунок!
    Детальніше
  • Сьогодні вихованці Білоцерківського будинку-інтернату отримали подарунки від компанії AEROC – сучасні ортопедичні матраци та обігрівачі UFO. Загалом у будинку постійно виховуються близько 200 дітей віком від 4-х до 35-ти років. Усі діти мають особливості розвитку та потребують постійного догляду, опіки, особливого підходу в вихованні та соціалізації. Чудовий колектив дитячого будинку під керівництвом Верещак Алли Георгіївни зумів створити по-справжньому сімейну атмосферу…

Вхід на сайт

Контакти

ТОВ "АЕРОК"
08700,
Київська обл.,
м. Обухів, вул. Промислова, 6

Тел.:+38 (044) 391-31-92,
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.