Тришаровий енергоефективний блок

Інноваційний стіновий блок з високими енергозберігаючими властивостями для будівництва зовнішніх несучих стін Детальніше

Проекти котеджів з газобетону

Побудувати теплий і затишний будинок - просто і недорого! Наша компанія має розробки Детальніше

Інструкція користувача

Що потрібно знати про роботу з газобетоном. Практичний посібник, розроблений нашими фахівцями, Детальніше

Відеоматериали

Компанія Аерок розробила і випустила на ринок інноваційний продукт - стіновий блок D300. Детальніше
  • 1

Переваги

2znaki Мікроклімат
Назва пористого газобетону обумовлено його структурою - замкнутими порами в складі. Завдяки такій рівномірній структурі матеріал відрізняється підвищеними теплоізоляційними властивостями. Пористий газобетон набагато краще утримує тепло в приміщенні - в 3-5 разів краще, ніж стіни з цегли і в цілих 8 разів у порівнянні з важким бетоном. При рівних кліматичних умовах пористий газобетон (Івано-Франківськ) набагато краще утримає тепло в приміщенні і на його обігрів піде менше часу.
2znaki Пожежна безпека
Пористий бетон не тільки не горить - але і перешкоджає поширенню вогню під час пожежі. Це пожежобезпечний матеріал, який при впливі на нього прямого вогню не виділяє токсичних речовин. Готові будівельні газобетоні елементи відповідають всім 5-ти ступеням вогнестійкості. Будинки з пористого бетону, в яких виникла пожежа, залишаються цілими і незмінними в своєму зовнішньому вигляді по конструктивним властивостям. Приміщення потребують лише повторної внутрішнього ремонту.
2znaki Простота обробки
Пористий бетон по легкості обробки можна порівняти з деревом. При всій своїй міцності, матеріал можна різати, свердлити, фрезерувати і так далі. Пористий бетон (Івано-Франківськ) вибирають для втілення таких архітектурних рішень як: каміни, арки, колони, рельєфні виступи на фасадах будівлі. У будинку або квартирі з газобетонними стінами легко прокладати проводку і встановлювати кріплення.
2znaki Безпека
Пористий бетон не містить і не виділяє токсичних речовин. Склад матеріалу - це вода, цемент, вапно і пісок, які не містять шкідливих для людини домішок. Будь-які сторонні домішки, що потрапили випадково і в малій кількості, вигорають в автоклаві під впливом температури 185 0С. Кінцевий результат автоклавної обробки - екологічно чистий пористий бетон, який не виділяє шкідливих речовин в атмосферу при будь-яких умовах зовнішнього середовища.
2znaki Легка вага
Пористий бетон - це скорочення витрат часу на зведення споруд за рахунок легкості матеріалу. Питома вага газобетону може починатися від 300 кг / м3 (зараз за нормами теплопровідності від 300-500 кг / м3) і закінчуватися показником 1200 кг / м3. Ніздрюватий бетон - сучасний матеріал з ідеальним співвідношенням міцності і ваги.
2znaki Енергозбереження
Блоки AEROC дозволяють будувати енергоефективні споруди. Нашу продукцію можна використовувати для теплих зовнішніх стін, які не вимагають додаткової теплоізоляції. Ніздрюватий газобетон в Івано-Франківську від AEROC допоможе скоротити витрати на опалення - матеріал має повітронепроникну структуру з закритими порами.

Новини

  • Для компанії AEROC травень - традиційний місяць проведення навчальних семінарів по продукції для партнерів з усіх регіонів України. Навчання проводилося на базі заводу в м Березань, виробництво газобетону на якому є, практично, зразково-показовим для проведення екскурсій. Навчальні заходи поділяються на теоретичну частину і практичну - демонстрацію виробничих процесів наочно. Презентацію продукції «Енергозберігаючі технології будівництва з автоклавного газобетону AEROC» провів Євген…
  • Компанія AEROC представила свою продукцію на найбільшій веснянії будівельній виставці InterBuildExpo 2017. Участь у виставці на старті сезону стала для AEROC практично традиційною, яскравий помаранчевий стенд притягує увагу гостей виставки і пропонує ознайомитися з перевагами інноваційного стінового газобетонного блоку щільністю D300. Презентаційна стіна, складена з блоків D300 наочно демонструвала якість блоків. Великий формат і рівна геометрія поверхні, завдяки якій роботи…
  • Компанія AEROC, спільно з компанією Аероблок, надійним партнером AEROC в західному регіоні, прийняла участь у Міжнародній виставці «БудЕКСПО-весна» у місті Львів. Будівельний захід на старті сезону проходив цьогоріч з 21 по 24-те березня. Стенд AEROC в брендових кольорах розміщувався прямо навпроти входу в Експоцентр. На стенді були представлені зразки стінових матеріалів, демонструвався відео-ролік з виробництва та застосування блоків AEROC. Найбільшу…

Контакти Івано-Франківськ

ТОВ "Аероблок"
76002,
Івано-Франківська обл.,
м. Івано-Франківськ,, вул. Левинського, 3а, корп.№ 2 (2-ий пов.)

Тел.:+38 050-25-22-555,
        +38 096-281-88-11
Тел./факс:+38 (0342) 750-736,
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.