Акція

  Умови акції : В період з 12 по 31 жовтня 2019 року Детальніше

Проекти каркасних котеджів

НОВИНКА! Пропонуємо Вашій увазі робочі проекти каркасних котеджів із застосуванням інноваційних теплоізоляційних Детальніше

Інструкція користувача

Що потрібно знати про роботу з газобетоном. Практичний посібник, розроблений нашими фахівцями, Детальніше
  • 1

Переваги

2znaki Мікроклімат
Назва пористого газобетону обумовлено його структурою - замкнутими порами в складі. Завдяки такій рівномірній структурі матеріал відрізняється підвищеними теплоізоляційними властивостями. Пористий газобетон набагато краще утримує тепло в приміщенні - в 3-5 разів краще, ніж стіни з цегли і в цілих 8 разів у порівнянні з важким бетоном. При рівних кліматичних умовах пористий газобетон (Івано-Франківськ) набагато краще утримає тепло в приміщенні і на його обігрів піде менше часу.
2znaki Пожежна безпека
Пористий бетон не тільки не горить - але і перешкоджає поширенню вогню під час пожежі. Це пожежобезпечний матеріал, який при впливі на нього прямого вогню не виділяє токсичних речовин. Готові будівельні газобетоні елементи відповідають всім 5-ти ступеням вогнестійкості. Будинки з пористого бетону, в яких виникла пожежа, залишаються цілими і незмінними в своєму зовнішньому вигляді по конструктивним властивостям. Приміщення потребують лише повторної внутрішнього ремонту.
2znaki Простота обробки
Пористий бетон по легкості обробки можна порівняти з деревом. При всій своїй міцності, матеріал можна різати, свердлити, фрезерувати і так далі. Пористий бетон (Івано-Франківськ) вибирають для втілення таких архітектурних рішень як: каміни, арки, колони, рельєфні виступи на фасадах будівлі. У будинку або квартирі з газобетонними стінами легко прокладати проводку і встановлювати кріплення.
2znaki Безпека
Пористий бетон не містить і не виділяє токсичних речовин. Склад матеріалу - це вода, цемент, вапно і пісок, які не містять шкідливих для людини домішок. Будь-які сторонні домішки, що потрапили випадково і в малій кількості, вигорають в автоклаві під впливом температури 185 0С. Кінцевий результат автоклавної обробки - екологічно чистий пористий бетон, який не виділяє шкідливих речовин в атмосферу при будь-яких умовах зовнішнього середовища.
2znaki Легка вага
Пористий бетон - це скорочення витрат часу на зведення споруд за рахунок легкості матеріалу. Питома вага газобетону може починатися від 300 кг / м3 (зараз за нормами теплопровідності від 300-500 кг / м3) і закінчуватися показником 1200 кг / м3. Ніздрюватий бетон - сучасний матеріал з ідеальним співвідношенням міцності і ваги.
2znaki Енергозбереження
Блоки AEROC дозволяють будувати енергоефективні споруди. Нашу продукцію можна використовувати для теплих зовнішніх стін, які не вимагають додаткової теплоізоляції. Ніздрюватий газобетон в Івано-Франківську від AEROC допоможе скоротити витрати на опалення - матеріал має повітронепроникну структуру з закритими порами.

Новини

  • Компанія AEROC взяла участь у заході, присвяченому Всесвітньому дню екологічного маркування (World Ecolabel Day).У 50 країнах світу в цей день проводились різноманітні конференцій, виставки, вошкшопи та інші заходи. Як це було дивіться тут. Продукція компанії AEROC вже п’ятий рік поспіль проходить процедуру екологічної сертфиікації та отримує підтвердження про відсутність токсичних речовин, знижені показники радіоактивності та поліпшені експлуатаційні харакетиритстики.Газобетон - це…
  •  
  • Architecture of the Future 2018 У Києві відбулася найбільша архітектурна конференція Східної Європи. В рамках дводенної конференції більш ніж 1000 гостей відвідали лекції 30-ти спікерів з 12-ти країн світу. Компанія AEROC в якості партнера підтримала проведення цієї важливої події. Двадцяти годинна конференція проходила в форматі нон-стоп, супроводжуючись партнерськими заходами, вечірками, презентаціями та першою в Україні архітектурною фотовиставкою. В рамка заходу піднімалися такі теми, як віртуальна реальність, штучний інтелект, 3D…

Контакти Івано-Франківськ

ТОВ "Аероблок"
76002,
Івано-Франківська обл.,
м. Івано-Франківськ,, вул. Левинського, 3а, корп.№ 2 (2-ий пов.)

Тел.:+38 050-25-22-555,
        +38 096-281-88-11
Тел./факс:+38 (0342) 750-736,
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 
Вдовичин Степан, ФОП
067-344-11-74
095-307-09-09
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.