Без краватки

DSC04040 min 2

14 вересня 2019 р. м. Обухів відзначало свій черговий День народження!

Одне з виробничих підприємств ТОВ «Аерок» розташоване у м. Обухів, тому наша дружня команда, не могла не долучитися до відзначення цього свята. Символічно, що нещодавно завод у м. Обухів відзначив свій 25-річний ювілей із дня запуску, тому святковий настрій був особливим. Наш колектив прийняв участь у святковій ході, приуроченій до Дня міста, проніс центральною вулицею міста 9-ти метровий прапор компанії та отримав привітання з нагоди свого ювілею .

З кожним роком це свято набуває все більшого суспільного значення. Це не просто привід для святкування, це спосіб вираження єдності громади.
Адже місто – це передусім його жителі, кожен з нас, наші вчинки, задуми та мрії. Важливо, щоб ми всі зрозуміли , що спільно несемо відповідальність за його розвиток і майбутнє, а отже, ніхто, окрім нас самих, не зробить його кращим.

Працюємо і святкуємо разом !!! AEROC

 

Детальніше ...

DSC0359415 сентября г. Обухов праздновал свой День Рождения, 656 лет исполнилось со дня основания этого замечательного города, где расположен один из первых в Украине заводов компании "AЭРОК". Ко Дню города, наиболее активные в жизни родного края Аероковцы  были удостоены почетных наград и грамот Обуховского городского глави администрации. Сотрудники нашего завода со своими семьями  традиционно приняли участие в шествии праздничной колонны трудовых коллективов города и поздравил родной Обухов с праздником!!!

Детальніше ...

DSC01156

26 квітня на підприємстві AEROC пройшов, вже традиційний, корпоративний суботник. Співробітниками компанії було проведено прибирання та облаштування территорії заводу. Тепла та сонячна погода дозволила провести данний захід максимально продуктивно. Після закінчення  робіт було організовано спільний виїзд на пікнік. Поєднання спільної праці та відпочинку, що супроводжувались неформальним спілкуванням, посприяло зміцненню корпоративного духу.

 

Детальніше ...

DSC02099

В останніх числах квітня, 28.04.2017 року, був організований корпоративний суботник AEROC. Співробітники компанії взяли участь у прибиранні території, фарбуванні і побілці заборів і бордюрів. Захід традиційний, проходить щорічно, навесні, як тільки потеплішає, продовжується виїздом всього колективу на пікнік. Суботник проводився на двох заводах підприємства одночасно - і в Обухові і в Березані, всі працювали з «вогником», приводячи в порядок території заводів. Чудова погода і спільна злагоджена робота сприяли формуванню гарного настрою і командного духу у всього колективу.

Детальніше ...

В останні тижні вересня міста Обухів і Березань, в яких розташовані заводи AEROC традиційно святкували День міста.

Детальніше ...

22 квітня на підприємстві AEROC пройшов традиційний корпоративний суботник. Спільними зусиллями співробітники компанії привели в порядок прилеглі території підприємства. Погода порадувала яскравим сонцем і відмінним настроєм, тому «робочий день» пройшов організовано і продуктивно. Спільний ударну працю на свіжому повітрі було продовжено приємним неформальним спілкуванням з виїздом на пікнік, в традиційне місце - кар'єр Нещерів. Активна енергійна робота рука об руку з колегами посилила корпоративний дух і додала весняного настрою і позитиву.

Детальніше ...

Вхід на сайт

Контакти

ТОВ "АЕРОК"
08700,
Київська обл.,
м. Обухів, вул. Промислова, 6

Тел.:+38(044) 391-31-92,
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.