12 грудня 2018 Опубліковано в Акції

Проекти каркасних котеджів

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

НОВИНКА!

Пропонуємо Вашій увазі робочі проекти каркасних котеджів із застосуванням інноваційних теплоізоляційних виробів з пористого бетону AEROC ENERGY щільністю D 150 кг / м. куб. в якості огороджувальних елементів для зовнішніх стін, а також для ізоляції покрівлі та підлоги.

Прийняті в проектах об'ємно - планувальні і конструктивні рішення надають можливість на невеликій земельній ділянці швидко, надійно і не дорого побудувати власний теплий і екологічний будинок, який відповідає потребам сучасної сім'ї. Унікальні проекти будинків європейської якості з компактною житловою площею, гаражем і присадибною ділянкою формують середовище для комфортного проживання.

У проектній документації наведені технічні та економічні розрахунки витрат на матеріали та вироби, розроблені характерні вузли для будівництва, а також виконані кошторисні розрахунки на загально будівельні роботи при влаштуванні цих проектів.

Компанія «AEROC» ДАРУЄ повний комплект проектної документації на обраний Вами котедж за умови придбання нашої продукції для будівництва власного житла.

Котедж №1.   Проект каркасного будинку. Загальною площею - 131,41 м² иии  Котедж №2. Проект каркасного будинку. Загальна площа - 99,78 м²
dom 1.1 dom 1   dom 02 2 dom 02

Коттедж №3.  Проект каркасного будинку. Загальною площею - 142,20 м²

иии  Коттедж №4. Проект каркасного будинку. Загальною площею - 159,46 м²
dom 1.1 dom 1   dom 02 2 dom 02

Щоб збудувати Ваш каркасний котедж по одму з представлених проектів AEROC
Вам необхідно: 

1. Обрати проект на сайті www.aeroc.ua в розділі "Проекти котеджів".
2. Замовити і оплатити комплект матеріалів AEROC для обраного проекту .
3. Отримати проектну документацію з прив'язкою до місцевості і Вашими даними (ПІБ і адресу передбачуваної забудови) в нашому офісі.

Читати 6518 разів

Вхід на сайт

Контакти

ТОВ "АЕРОК"
08700,
Київська обл.,
м. Обухів, вул. Промислова, 6

Тел.:+38(044) 391-31-92,
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.