Акція

  Умови акції : В період з 12 по 31 жовтня 2019 року Детальніше

Проекти каркасних котеджів

НОВИНКА! Пропонуємо Вашій увазі робочі проекти каркасних котеджів із застосуванням інноваційних теплоізоляційних Детальніше

Інструкція користувача

Що потрібно знати про роботу з газобетоном. Практичний посібник, розроблений нашими фахівцями, Детальніше
  • 1

Преимущества

2znaki Мікроклімат
Виняткові теплоізоляційні властивості набуває будівля, збудована з пористого газобетону. Матеріал відрізняється великою кількістю рівномірно розташованих закритих пір, які сприяють утриманню тепла і створенню особливого мікроклімату. Так, порівнюючи цегляний будинок і газобетонний, останній буде тепліше в 3 - 5 разів. Звичайний важкий бетон у 8 разів холодніше, ніж пористий матеріал. Отже, при однаковому кліматі, обігріти блочну будівлю буде набагато дешевше і простіше з нашим газобетоном (Луцьк).
2znaki Пожежна безпека
Вибравши для споруди пористий газобетон, Ви повністю захищаєте його від руйнування під час пожежі. Блоки не горять і не дають вогню можливості охопити споруду цілком. При цьому навіть під впливом високих температур матеріал не виділяє токсини. Після пожежі будівля не руйнується, конструкція залишається такою ж міцною як до загоряння. Потрібно буде провести повторні роботи з оздоблення внутрішніх приміщень.
2znaki Простота обробки
Наскільки складно руйнувати і вбивати кріплення в бетон знає кожен забудовник. Пористий газобетон в Луцьку від AEROC в цьому відношенні – повна протилежність. Його можна легко фрезерувати, проробляти отвори різними свердлами, пиляти і різати. При цьому матеріал на диво міцний. З нього, в основному, роблять арки, каміни, колони, надають рельєф фасаду.
2znaki Безпека
Екологічна безпека пористого газобетону полягає в простому складі і особливостях обробки. Матеріал виготовляють з піску, вапна, води і цементу, що пройшли очищення. Суміш з потім обробляється в автоклаві при 185 градусах. Усілякі сторонні домішки, які випадково потрапили в суміш, згорають без сліду. У підсумку блоки виходять чистими, стійкими до будь-яких зовнішніх впливів.
2znaki Легка вага
Використовуючи цей матеріал, Ви зможете побудувати будинок набагато швидше, внаслідок легкості кожного блоку. Починаються значення об'ємної ваги пористого газобетону з показників 300 кг на м куб. (при сучасних нормах 300 - 500 м куб.) і закінчуються на показнику 1 200 м куб. Співвідношення міцності і маси у кожного блоку ідеальні.
2znaki Енергозбереження
Зовнішні стіни, зведені з пористих блоків від AEROC, не вимагають подальших дій по утепленню. Споруда виходить енергоефективною і економічною. Якісний пористий газобетон в Луцьку з закритими порами відрізняється повітронепроникністю і зменшує витрати на подальше опалення.

Новини

  • Компанія AEROC взяла участь у заході, присвяченому Всесвітньому дню екологічного маркування (World Ecolabel Day).У 50 країнах світу в цей день проводились різноманітні конференцій, виставки, вошкшопи та інші заходи. Як це було дивіться тут. Продукція компанії AEROC вже п’ятий рік поспіль проходить процедуру екологічної сертфиікації та отримує підтвердження про відсутність токсичних речовин, знижені показники радіоактивності та поліпшені експлуатаційні харакетиритстики.Газобетон - це…
  •  
  • Architecture of the Future 2018 У Києві відбулася найбільша архітектурна конференція Східної Європи. В рамках дводенної конференції більш ніж 1000 гостей відвідали лекції 30-ти спікерів з 12-ти країн світу. Компанія AEROC в якості партнера підтримала проведення цієї важливої події. Двадцяти годинна конференція проходила в форматі нон-стоп, супроводжуючись партнерськими заходами, вечірками, презентаціями та першою в Україні архітектурною фотовиставкою. В рамка заходу піднімалися такі теми, як віртуальна реальність, штучний інтелект, 3D…

Контакти Луцьк

ТОВ «Західбудпостач»
43023
Волинська обл.
м. Луцьк,,  вул. Конякіна, 16А 

Тел.:+38 099-324-81-93,
         +38 099-324-81-94
         +38 097-266-41-11
         +38 068-742-98-73
         E-mail: zbplutsk[at]yandex.ua

 

ТОВ «АероВест»
43001
Волинська обл.
м. Луцьк,,  вул. Ковельська 124 

Тел.:+38 067-332-70-91,
         +38 050-222-03-79
         E-mail: Aerovest7[at]gmail.com

 

ООО «Бетком Украина»
43001
Волынская обл.
г. Луцк,

Тел.:+38 066-210-88-99 
         +38 097-515-19-21
         E-mail: betcom7[at]ukr.net