Акція

  Умови акції : В період з 12 по 31 жовтня 2019 року Детальніше

Проекти каркасних котеджів

НОВИНКА! Пропонуємо Вашій увазі робочі проекти каркасних котеджів із застосуванням інноваційних теплоізоляційних Детальніше

Проекти котеджів з газобетону

Побудувати теплий і затишний будинок - просто і недорого! Наша компанія має розробки Детальніше

Інструкція користувача

Що потрібно знати про роботу з газобетоном. Практичний посібник, розроблений нашими фахівцями, Детальніше
  • 1

Переваги

2znaki Мікроклімат
Утримати тепло всередині приміщення, зменшити вартість обігріву будівлі допомагає сучасний штучний камінь газобетон. Рівномірно розподілені пори у внутрішній структурі блоків роблять газобетон у Львові у 8 разів теплішим, ніж звичайний важкий бетон та у 3 – 5 разів теплішим за цеглу при однаковій зовнішній температурі.
2znaki Пожежна безпека
Пористі бетони відносяться до одних із найбільш пожежобезпечних матеріалів. Вони не тільки не горять, але й перешкоджають розповсюдженню вогню, не виділяючи при цьому токсичних речовин. Навіть якщо сталася пожежа, конструкція будівлі залишиться незмінною. Достатньо тільки ще раз провести обробку внутрішніх приміщень. Газобетонні блоки у Львові задовольняють будь-який клас вогнестійкості.
2znaki Легкий при обробці
Важко знайти матеріал, який так чудово піддавався б обробці. В цьому властивості газобетону подібні до властивостей деревини. З допомогою будь-якого ріжучого інструменту, блоки можна свердлити, пиляти, стругати, фрезерувати. Не потребує багато сил також прокладання проводки та утворення кріплень. Також з блоків просто скласти арки, каміни або колони чи інші архітектурні рішення будь-якої складності.
2znaki Екологія
Екологічно чистими газобетон роблять його складові частини – пісок, вода, вапно, цемент та твердіння його в автоклаві під впливом високої температури (175 – 185 градусів). Навіть якщо до суміші потрапили небажані органічні домішки, вони повністю згорять і випаруються. У будівлях з газобетону цілком безпечно жити, тому що блоки не є носіями шкідливих речовин. А отже, не виділяють їх у повітря, навіть під впливом навколишнього середовища.
2znaki Легка вага
Комплексні вимоги до рівня теплопровідності вимагають від сучасних будівельних матеріалів (зокрема пористих бетонів) мінімальну об’ємну вагу в 400 – 600 кг на 1 м3. В цілому, цей матеріал може важити в діапазоні 300 – 1 200 кг на м3 що робить його одним з найбільш легких матеріалів.
2znaki Енергозбереження
Обираючи для будування зовнішніх стін блоки AEROC, вам не потрібне додаткове утеплення. Рівень теплоізоляції відповідатиме суворим вимогам енергоефективності. Зовнішня поверхня блоків повітронепроникна завдяки замкнутим порам, що суттєво скорочує витрати енергії (і грошей) на опалення.

Новости

  • Компанія AEROC взяла участь у заході, присвяченому Всесвітньому дню екологічного маркування (World Ecolabel Day).У 50 країнах світу в цей день проводились різноманітні конференцій, виставки, вошкшопи та інші заходи. Як це було дивіться тут. Продукція компанії AEROC вже п’ятий рік поспіль проходить процедуру екологічної сертфиікації та отримує підтвердження про відсутність токсичних речовин, знижені показники радіоактивності та поліпшені експлуатаційні харакетиритстики.Газобетон - це…
  •  
  • Architecture of the Future 2018 У Києві відбулася найбільша архітектурна конференція Східної Європи. В рамках дводенної конференції більш ніж 1000 гостей відвідали лекції 30-ти спікерів з 12-ти країн світу. Компанія AEROC в якості партнера підтримала проведення цієї важливої події. Двадцяти годинна конференція проходила в форматі нон-стоп, супроводжуючись партнерськими заходами, вечірками, презентаціями та першою в Україні архітектурною фотовиставкою. В рамка заходу піднімалися такі теми, як віртуальна реальність, штучний інтелект, 3D…

Контакты

ООО «АЕРОБЛОК»
43023
Львовская обл.
г. Львовул. Навроцкого, 10

Тел.:+38 067-440-46-39,
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.