Опубліковано в Про компанію

Про компанію

zavod berezan

ТОВ «Аерок» є лідером ринку виробів з ніздрюватого бетону автоклавного твердіння в Україні і найбільшим постачальником виробів з ніздрюватого бетону автоклавного твердіння під торговою маркою AEROC в усі регіони країни.

Продукція випускається двома заводами, розташованими в м. Березань і м.Обухів Київської області і за своєю якістю відповідає найвищим вимогам українських і європейських стандартів.

ТОВ «Аерок» було засновано в грудні 2006 року з метою будівництва заводу по виробництву автоклавного газобетону в м. Березань Київської області.

Завод, розташований в м Обухові (колишній "Обухівський завод пористих виробів") увійшов до складу компанії "Аерок" у жовтні 2008 р

На заводі в м Обухів працює модернізована технологічна лінія "Універсал-60" потужністю 205 000 м3 на рік і нова високотехнологічна лінія німецької фірми WEHRHAHN Smart з об'ємом виробництва 295 000 м3 на рік.

На заводі в м. Березань Київської області працює високотехнологічна лінія голландської фірми HESS AAC Systems B.V.  потужністю 600 000 м3 на рік.

Заводи ТОВ «Aерок» оснащені власними сертифікованими лабораторіями, які дозволяють чітко контролювати якість продукції, що випускається.

Кожна партія продукції має паспорт якості від заводу-виробника.

Стінові конструкції AEROC пройшли комплексні випробування з теплофізики, деформативності і міцності кладки, акустики, сейсмічних навантажень, вогнестійкості, радіології в базових НДІ Мінрегіонбуду України, ДІ «Інститут гігієни та медичної екології», випробувальному центрі державного департаменту пожежної безпеки МНС України, на підставі яких компанія гарантує найвищі споживчі властивості своєї продукції.

 

sklad2

Вхід на сайт

Контакти

ТОВ "АЕРОК"
08700,
Київська обл.,
м. Обухів, вул. Промислова, 6

Тел.:+38(044) 391-31-92,
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.