Акція

  Умови акції : В період з 12 по 31 жовтня 2019 року Детальніше

Проекти каркасних котеджів

НОВИНКА! Пропонуємо Вашій увазі робочі проекти каркасних котеджів із застосуванням інноваційних теплоізоляційних Детальніше

Інструкція користувача

Що потрібно знати про роботу з газобетоном. Практичний посібник, розроблений нашими фахівцями, Детальніше
  • 1

Преимущества

2znaki Мікроклімат
Безліч замкнутих пір в складі матеріалу дали новому виду газобетону назву пористий. Рівномірно розподілені бульбашки повітря збільшують теплоізоляційні якості кожного блоку, а, отже, і всієї будівлі. Будинок буде в 8 разів тепліше, ніж збудований зі звичайного бетону і в 3 - 5 разів тепліше, ніж зведений з цегли. Прогрівається такий будинок набагато швидше, тепло утримується в ньому значно довше.
2znaki Пожежобезпечність
Особливого значення пористому газобетону надає його абсолютна пожежна безпека. Він не просто не горить сам, але і не дає вогню поширитися по всій будові. Блоки не токсичні навіть під впливом прямого вогню. Кожен елемент перевірений і відповідає 5-ти щаблям вогневої міцності. У разі виникнення пожежі, будівля не деформується, конструктивні властивості зберігаються. Після гасіння проведіть внутрішні оздоблювальні роботи.
2znaki Простота обробки
Не дивлячись на те, що газобетон в Рівному дуже міцний матеріал, його легко обробляти. За легкістю процесу різання, свердління, фрезерування його можна порівняти з натуральним деревом. Частіше за все з цього матеріалу зводять: колони, арочні отвори, каміни, фасадні декоративні елементи. Будівельники зазначають, що штробління й установка кріплення в стінах із газобетону не вимагають особливих зусиль.
2znaki Безпека
Як вже було сказано, пористий газобетон (Рівне) абсолютно не токсичний. Він складається з очищеного цементу, вапна, піску і води. Якщо якісь домішки потрапляють до складу, вони вигорають в автоклавах (температура 185 градусів). Після такої обробки матеріал стає повністю екологічно безпечним.
2znaki Легка вага
Вибираючи для зведення будівлі пористий газобетон, Ви скорочуєте час будівництва за рахунок легкої ваги матеріалу. Фахівці визнають цей матеріал ідеальним по співвідношенню маси і міцності. Значення об'ємної ваги кожного блоку починаються з 300 кг на м. куб. (сучасні норми допускають різницю в 300 - 500 кг на м. куб.) і сягають 1 200 кг. на м. куб.
2znaki Енергозбереження
Енергоефективність будівель, побудованих із блоків AEROC, дуже висока. Зовнішні стіни, зведені з нашого пористого газобетону (Рівне), дозволяють уникнути додаткового теплоізоляційного шару. Крім цього, Ви відчутно заощадите на опаленні – пори в наших блоках закриті, з повітронепроникною структурою.

Новини

  • Компанія AEROC взяла участь у заході, присвяченому Всесвітньому дню екологічного маркування (World Ecolabel Day).У 50 країнах світу в цей день проводились різноманітні конференцій, виставки, вошкшопи та інші заходи. Як це було дивіться тут. Продукція компанії AEROC вже п’ятий рік поспіль проходить процедуру екологічної сертфиікації та отримує підтвердження про відсутність токсичних речовин, знижені показники радіоактивності та поліпшені експлуатаційні харакетиритстики.Газобетон - це…
  •  
  • Architecture of the Future 2018 У Києві відбулася найбільша архітектурна конференція Східної Європи. В рамках дводенної конференції більш ніж 1000 гостей відвідали лекції 30-ти спікерів з 12-ти країн світу. Компанія AEROC в якості партнера підтримала проведення цієї важливої події. Двадцяти годинна конференція проходила в форматі нон-стоп, супроводжуючись партнерськими заходами, вечірками, презентаціями та першою в Україні архітектурною фотовиставкою. В рамка заходу піднімалися такі теми, як віртуальна реальність, штучний інтелект, 3D…

 

ТОВ «АероВест»
33018
Рівненська обл.
м. Рівне, вул.Курчатова 26 

Тел.:+38 068-965-65-88,
         +38 066-585-91-37
E-mail: Aerovest7[at]gmail.com

 

ТзОВ-фірма "Західбудкомплект"
33028
Рівненська обл.
м. Рівне,  вул. В. Чорновола, 70 

Тел.:+38 096-092-12-62,
         +38 099-770-62-53
E-mail: zahidbudcomp[at]ukr.net