Тришаровий енергоефективний блок

Інноваційний стіновий блок з високими енергозберігаючими властивостями для будівництва зовнішніх несучих стін Детальніше

Проекти котеджів з газобетону

Побудувати теплий і затишний будинок - просто і недорого! Наша компанія має розробки Детальніше

Інструкція користувача

Що потрібно знати про роботу з газобетоном. Практичний посібник, розроблений нашими фахівцями, Детальніше

Відеоматериали

Компанія Аерок розробила і випустила на ринок інноваційний продукт - стіновий блок D300. Детальніше
  • 1

Переваги

2znaki Мікроклімат
Штучний камінь газобетон виділяє його незвичайна комірчаста структура. Пори, які рівномірно розподілені по матеріалу, допомагають утримувати тепло у приміщенні та роблять його обігрів більш економним. Порівнюючи газобетон в Ужгороді з поширеним у будівництві важким бетоном, можна переконатися, що теплоізоляційні властивості блоків перевищують властивості бетону у 8 разів. Відносно цегли, газобетон тепліший у 3 – 5 разів.
2znaki Безпека при пожежі
Блоки з пористого бетону під час виникнення пожежі не займаються, не виділяють токсинів, є інертними до вогню. Отже, будинок з газобетону не згорить повністю, його конструкційні елементи залишаться незміненими, і для відновлення споруди потрібно лише провести внутрішні оброблювальні роботи. Кожен будівельний елемент з пористого бетону задовольняє усі відомі класи вогнестійкості.
2znaki Легко обробляти
Матеріал настільки ж легко обробляти, як і деревину. Його можна свердлити, пилити, стругати, фрезерувати навіть простими ріжучими інструментами. У газобетоні легко прокладати проводку та інші комунікації, робити кріплення. Колони, арки, каміни та інші архітектурні рішення – справа декількох годин.
2znaki Екологія
Основними складовими частинами газобетону є цемент, пісок, вапно і вода. Матеріали ці добре відомі відсутністю шкідливих домішок. Якщо деякі органічні сполуки все ж потрапили у суміш, під час обробки у автоклаві при температурі 175 – 185 градусів, вони неодмінно згорять і випаруються. Тому готові блоки, з яких зроблена будівля, цілком безпечні, не мають шкідливих речовин у складі і не виділяють їх при експлуатації навіть під впливом негативних факторів навколишнього середовища.
2znaki Легка вага
Газобетонні блоки – один з найлегших будівельних матеріалів. 1 м3 блоків має розбіжність у вазі від 300 до 1200 кг. Сучасні будівельні матеріали за комплексними вимогами по теплопровідності повинні мати об’ємну вагу 300 – 500 кг на м3.
2znaki Енергозбереження
Такі газобетонні блоки AEROC в Ужгороді дають вам змогу побудувати теплі зовнішні стіни для своєї садиби. При цьому додаткова теплоізоляція не потрібна, а вимоги до енергоефективності будівлі будуть збережені. Закриті пори роблять поверхню повітронепроникною, отже ваші витрати на опалення суттєво зменшаться.

Новости

  • Для компанії AEROC травень - традиційний місяць проведення навчальних семінарів по продукції для партнерів з усіх регіонів України. Навчання проводилося на базі заводу в м Березань, виробництво газобетону на якому є, практично, зразково-показовим для проведення екскурсій. Навчальні заходи поділяються на теоретичну частину і практичну - демонстрацію виробничих процесів наочно. Презентацію продукції «Енергозберігаючі технології будівництва з автоклавного газобетону AEROC» провів Євген…
  • Компанія AEROC представила свою продукцію на найбільшій веснянії будівельній виставці InterBuildExpo 2017. Участь у виставці на старті сезону стала для AEROC практично традиційною, яскравий помаранчевий стенд притягує увагу гостей виставки і пропонує ознайомитися з перевагами інноваційного стінового газобетонного блоку щільністю D300. Презентаційна стіна, складена з блоків D300 наочно демонструвала якість блоків. Великий формат і рівна геометрія поверхні, завдяки якій роботи…
  • Компанія AEROC, спільно з компанією Аероблок, надійним партнером AEROC в західному регіоні, прийняла участь у Міжнародній виставці «БудЕКСПО-весна» у місті Львів. Будівельний захід на старті сезону проходив цьогоріч з 21 по 24-те березня. Стенд AEROC в брендових кольорах розміщувався прямо навпроти входу в Експоцентр. На стенді були представлені зразки стінових матеріалів, демонструвався відео-ролік з виробництва та застосування блоків AEROC. Найбільшу…

Контакты

ООО «Максибуд»
43023
Закарпатская обл.
г. Ужгород,

Тел.:+38 095-607-36-86,
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 
Альфа-МВ, ЧП
098-444-0-444
067-631-78-75
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 
Декет Т.В., ФЛП
Тел.:+38 050-377-88-44
Тел.:+38 096-271-01-51
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 
ШАЯН, ТОВ
88000,
Закарпатская обл.,
г.Ужгород,
ул. Победы, д. 145-А
Тел.:+38 050-432-15-11
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.