Акція

  Умови акції : В період з 12 по 31 жовтня 2019 року Детальніше

Проекти каркасних котеджів

НОВИНКА! Пропонуємо Вашій увазі робочі проекти каркасних котеджів із застосуванням інноваційних теплоізоляційних Детальніше

Проекти котеджів з газобетону

Побудувати теплий і затишний будинок - просто і недорого! Наша компанія має розробки Детальніше

Інструкція користувача

Що потрібно знати про роботу з газобетоном. Практичний посібник, розроблений нашими фахівцями, Детальніше
  • 1

Переваги

2znaki Мікроклімат
Штучний камінь газобетон виділяє його незвичайна комірчаста структура. Пори, які рівномірно розподілені по матеріалу, допомагають утримувати тепло у приміщенні та роблять його обігрів більш економним. Порівнюючи газобетон в Ужгороді з поширеним у будівництві важким бетоном, можна переконатися, що теплоізоляційні властивості блоків перевищують властивості бетону у 8 разів. Відносно цегли, газобетон тепліший у 3 – 5 разів.
2znaki Безпека при пожежі
Блоки з пористого бетону під час виникнення пожежі не займаються, не виділяють токсинів, є інертними до вогню. Отже, будинок з газобетону не згорить повністю, його конструкційні елементи залишаться незміненими, і для відновлення споруди потрібно лише провести внутрішні оброблювальні роботи. Кожен будівельний елемент з пористого бетону задовольняє усі відомі класи вогнестійкості.
2znaki Легко обробляти
Матеріал настільки ж легко обробляти, як і деревину. Його можна свердлити, пилити, стругати, фрезерувати навіть простими ріжучими інструментами. У газобетоні легко прокладати проводку та інші комунікації, робити кріплення. Колони, арки, каміни та інші архітектурні рішення – справа декількох годин.
2znaki Екологія
Основними складовими частинами газобетону є цемент, пісок, вапно і вода. Матеріали ці добре відомі відсутністю шкідливих домішок. Якщо деякі органічні сполуки все ж потрапили у суміш, під час обробки у автоклаві при температурі 175 – 185 градусів, вони неодмінно згорять і випаруються. Тому готові блоки, з яких зроблена будівля, цілком безпечні, не мають шкідливих речовин у складі і не виділяють їх при експлуатації навіть під впливом негативних факторів навколишнього середовища.
2znaki Легка вага
Газобетонні блоки – один з найлегших будівельних матеріалів. 1 м3 блоків має розбіжність у вазі від 300 до 1200 кг. Сучасні будівельні матеріали за комплексними вимогами по теплопровідності повинні мати об’ємну вагу 300 – 500 кг на м3.
2znaki Енергозбереження
Такі газобетонні блоки AEROC в Ужгороді дають вам змогу побудувати теплі зовнішні стіни для своєї садиби. При цьому додаткова теплоізоляція не потрібна, а вимоги до енергоефективності будівлі будуть збережені. Закриті пори роблять поверхню повітронепроникною, отже ваші витрати на опалення суттєво зменшаться.

Новости

  • Компанія AEROC взяла участь у заході, присвяченому Всесвітньому дню екологічного маркування (World Ecolabel Day).У 50 країнах світу в цей день проводились різноманітні конференцій, виставки, вошкшопи та інші заходи. Як це було дивіться тут. Продукція компанії AEROC вже п’ятий рік поспіль проходить процедуру екологічної сертфиікації та отримує підтвердження про відсутність токсичних речовин, знижені показники радіоактивності та поліпшені експлуатаційні харакетиритстики.Газобетон - це…
  •  
  • Architecture of the Future 2018 У Києві відбулася найбільша архітектурна конференція Східної Європи. В рамках дводенної конференції більш ніж 1000 гостей відвідали лекції 30-ти спікерів з 12-ти країн світу. Компанія AEROC в якості партнера підтримала проведення цієї важливої події. Двадцяти годинна конференція проходила в форматі нон-стоп, супроводжуючись партнерськими заходами, вечірками, презентаціями та першою в Україні архітектурною фотовиставкою. В рамка заходу піднімалися такі теми, як віртуальна реальність, штучний інтелект, 3D…

Контакты

ООО «Максибуд»
43023
Закарпатская обл.
г. Ужгород,

Тел.:+38 095-607-36-86,
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 
Альфа-МВ, ЧП
098-444-0-444
067-631-78-75
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 
Декет Т.В., ФЛП
Тел.:+38 050-377-88-44
Тел.:+38 096-271-01-51
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 
ШАЯН, ТОВ
88000,
Закарпатская обл.,
г.Ужгород,
ул. Победы, д. 145-А
Тел.:+38 050-432-15-11
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.